новини

У Росії порушили справи проти Полторака і Муженка

Слідчий комітет Російсько Федерації порушив кримінальну справу проти міністра оборони України Степана Полторака, начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка, командувача Національної гвардії України Юрія Аллерова та інших українських військовослужбовців.

Про це йдеться у повідомленні СК РФ, передає «Є!».

Згідно із повідомленням, порушено кримінальну справу за фактом "геноциду національної групи російськомовних осіб, в тому числі малолітніх, які проживають в "ДНР".

Фігурантами цієї справи є як колишні, так і діючі посадові особи Міністерства оборони та Національної гвардії України. У їх числі міністр оборони Степан Полторак, начальник Генерального штабу Міністерства оборони України Віктор Муженко, колишній командир Сухопутних військ Анатолій Пушняков, чинний командир Сухопутних військ Сергій Попко, командувач Національною гвардією Юрій Аллеров", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з січня по серпень 2016 року всі вони нібито "віддавали злочинні накази підлеглим з числа військовослужбовців Збройних Сил України та Національної гвардії України на застосування важких видів озброєння, що має високі вражаючі властивості, для знищення об'єктів цивільної інфраструктури, населених пунктів "ДНР", а також повного або часткового знищення національної групи російськомовних осіб, в тому числі малолітніх".

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України повідомила про підозру у злочині проти основ національної безпеки 18 високопосадовцям з Російської Федерації з числа представників влади та керівництва Збройних сил РФ.

Читайте також: У МЗС повідомили, що про повний розрив дипвідносин з Росією не йдеться

8 вересня 2016, 17:00

 

Loading...

До теми

Авторизація