Суспільство
14 липня 2017
Як правильно вибрати морозиво: Поради заступника директора Союзу споживачів України
Перш за все пам’ятайте, що у справжньому морозиві мають бути такі інгредієнти, як молоко, вершки, масло та цукор.
news-image

Морозиво – найулюбленіший літній десерт і дорослих, і дітей. Але щоб воно не зашкодило здоров’ю, слід звернути увагу на кілька моментів, повідомляє «Є!» з посиланням на Експрес.

Перш за все пам’ятайте, що у справжньому морозиві мають бути такі інгредієнти, як молоко, вершки, масло та цукор. Але виробники часто замінюють їх дешевими і шкідливими складниками, зокрема, пальмовою олією, та додають велику кількість стабілізаторів, емульгаторів і барвників, небезпечних для нашого здоров'я

Тому, перед тим як купувати морозиво – зверніть увагу на його склад.  

Також прочитайте і дату виготовлення, бо вам можуть підсунути протерміноване морозиво.  

"Потрібно бути уважним, тому що саме в сезон дуже багато протермінованої неякісної продукції, адже магазини не встигли розпродати морозиво ще з минулого літа. Такої продукції дуже багато. Ми знаходили протерміновану продукцію на один рік, на два роки навіть. Тому треба бути уважним, дивитися на дату виготовлення і термін придатності", – розповів заступник директора Союзу споживачів України Михайло Шарков.

Також фахівець радить не купувати морозиво неправильної форми, адже, скоріше за все, були порушені певні правила зберігання.   Якщо ви вирішили купити морозиво на вулиці, то обов'язково слід звернути увагу на наявність рукавичок у продавця.

Читайте також:Повечеряли й у лікарню: на Дніпропетровщині діти отруїлись у санаторії (ВІДЕО)