Політика
21 вересня 2017
Рабинович: Для України принципово важливо посадити Гонтареву і Рожкову за знищення фінансової системи України
Політик запропонував два виходи з політичної та економічної ситуації в Україні.
news-image

Для України і для кожного її громадянина дуже важливо залучити до відповідальності за знищення банківського і економічного секторів країни главу Національного банку Валерію Гонтареву, її заступницю Катерину Рожкову, а також їхніх спільників. Таку думку в ефірі телеканалу «Південний» висловив народний депутат України та лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович, інформує «Є!».

 

«Найстрашніше і найважливіше сьогодні, що не дає піднятися нікому, - це ситуація в банківській сфері. Люди можуть працювати, їх заощадження будуть пропадати в лопнутих банках, підприємства будуть відкриватися, їх рахунки закриваються в банках. 284 млрд гривень - це сума, за якою НАБУ розслідує викрадення по банківській сфері. Весь Пенсійний фонд менше. Значить вкрали цілий Фонд! Ми могли пенсії в два рази за секунду підняти. Відповідальні за це двоє людей: Гонтарева, яка четвертий місяць перебуває у відпустці, і Рожкова, яка її замінює, і яку зараз цинічно пропонувати на пост глави Нацбанку. Такого рівня розкрадання не було в світі! Ми не можемо це «проковтнути», закрити очі на знищення фінансової системи. Для нас, українців, дуже важливо посадити в тюрму Гонтареву і Рожкову, пояснюючи, що вони працювали свідомо із шахраями. Це важливо для країни, для її стратегії », - підкреслив парламентарій.


Він висловив упевненість, що «пора брати долю країни у свої руки», і тому безстрокова мирна акція під Національним банком України буде тривати, поки банківську систему не очолить людина, яка думає про розвиток країни і її економіки.

«Тому партія «За життя» почала наводити порядок в країні з Нацбанку, який, крім того, що допомагає обкрадати вкладників, знищувати банки, ще й вициганив все, що можна, і почав обрушати і без того «тендітну» національну валюту. Але наша партія, наші прихильники, всі ті, кого обманули, хто не байдужий до долі країни, цього не дозволять зробити! Тому ми вийшли під Нацбанк, і будемо там стояти до переможного кінця - поки злодії не сядуть до в'язниці, а на чолі банківської системи не поставлять незалежної, дійсного банківської людини, яка буде думати не про знищення фінансової системи країни, а про її розвиток, і не на словах, а на ділі! »- запевнив лідер партії «За життя».


При цьому, за словами Рабиновича, за рівнем проблемності ситуація в банківській сфері зараз не дуже поступається ситуації в області законодавства. Так, коментуючи початок роботи Верховної Ради після тривалих канікул, політик зізнався, що він був в шоці.

«Перший день роботи цього парламенту мене привів в шок, тому що в порядку денному не стояло ні одого з найважливіших питань - ні про тарифи, ні про те, що пора закінчувати війну, ні про витягування економіки з ями - нічого, що полегшить життя громадян . Зате за півтора мільйона ми перенесли прапор з одного на інший поверх, поміняли за сотні тисяч бюджетних грошей килими. Це якийсь бенкет під час чуми!» - обурився лідер партії «За життя».


Політик запропонував два виходи з політичної та економічної ситуації в Україні.

«Перший - спокійно, мирно йти на дострокові вибори і другий - перестати владі дражнити народ своєю неприкритою розкішшю», - резюмував Вадим Рабинович.
Читайте також: Рабинович: «Дельта Банк» та «Артем-банк» починають повертати гроші, відібрані у вкладників - влада нас боїться!
Читайте також: Рабінович розкрив аферу НБУ: Гонтарева уклала вбивчі контракти в обхід Prozorro