Суспільство
5 лютого 2015
Патріарх Філарет нагородив сенатора Маккейна орденом за підтримку України
У США Патріарх зустрічається із дипломатами, сенаторами, конгресменами та українською громадою США.
news-image

У Вашингтоні Патріарх Філарет зустрівся із сенатором Джоном Маккейном та нагородив його Орденом святого рівноапостольного князя Володимира І ступеня за підтримку України під час Євромайдану та після нього у боротьбі проти російської агресії. Про це повідомляє сайт УПЦ КП, пише Є | Єдність.інфо.

Патріарх перебуватиме з візитом у Вашингтоні до 6 лютого. За цей час він зустрінеться із дипломатами, сенаторами, конгресменами та українською громадою США.

Наразі Патріарх уже мав зустрічі з послом України у США Олександром Моциком, прихильним до України конгресменом від Іллінойсу Пітером Роскамом та незмінним захисником українських інтересів у Сенаті Джоном Маккейном.

Читайте також: Філарет поїхав у Вашингтон просити зброю для України

Супроводжували Філарета митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній та голова Парафіяльної ради Української Православної Катедри Св. Андрія Первозванного Іван Яресько, брат міністра фінансів України Наталії Яресько.

Сьогодні, 5 лютого, Патріарх Філарет візьме участь у Національному молитовному сніданку у Вашингтоні за участю Барака Обами.