Події
27 березня 2018
У Росії заявили, що чутку про 300 загиблих у Кемерові поширив український пранкер
Про це повідомляється на сайті СК.
news-image

У слідчому комітеті Росії заявляють, що український пранкер Євген Вольнов розповсюджував інформацію про 300 загиблих під час пожежі у Кемерові.

Про це повідомляється на сайті СК, інформує «Є!», з посиланням на Українську правду.

За версією відомства, Вольнов публікував відео у Youtube з повідомленнями про 300 загиблих в Кемерові з "метою дестабілізації ситуації в регіоні".

"Йдеться про телефонні дзвінки до медичних установ і державних органів особи, відомої в мережі Інтернет як пранкер Євген Вольнов. Він поширював завідомо помилкову інформацію, вводив в оману родичів загиблих і постраждалих", - йдеться у повідомленні відомства.

 Зазначається, що дії Вольнова врахують в рамках розслідування кримінальної справи про загибель в ТЦ "Зимова вишня".

Сам Вольнов розповів РБК, що "є єдиним, хто говорить правду" про пожежу в Кемерові і "не боїться цього".

"Жодна офіційна російська структура не заслуговує на довіру", - вважає він.

За його твердженнями, він взяв цифру 300 з урахуванням аналізу кількості місць в кінозалах.

Запис телефонної розмови Вольнова, котрий представився співробітником МНС, був опублікований на сайті Youtube 25 березня.

У ньому він представився співробітником МНС і питав у працівників кемеровського моргу, чи є у них місця для "300 загиблих".

Як повідомлялося, в торговому центрі "Зимняя вишня" в Кемерові 25 березня сталася пожежа. Займання виникло на останньому поверсі, де знаходилися кінозали і в неділю було багато дітей.

Читайте також: Родичі жертв пожежі в Кемерові заявили про 85 зниклих безвісти
Читайте також: Аварійні виходи закриті, ключі в охоронця: журналісти перевірили, чи безпечно в українських торгових центрах (відео)