Події
3 травня 2018
Омелян заявив про інспекцію усіх вокзалів, а потім — осель керівників Укрзалізниці
Міністр попередив керівництво УЗ про інспекцію всіх вокзалів у країні.
news-image

Міністр інфраструктури Володимир Омелян висловив різке невдоволення станом інфраструктури залізничного вокзалу у Миколаєві та попередив керівництво ПАТ "Українська залізниця" про інспекцію всіх вокзалів у країні. Про це він заявив під час робочої поїздки до Миколаївської області, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури, передає «Є!» 

«Я відверто незадоволений станом вокзалу в Миколаєві. За майже рік, що минув, позитивних змін немає. Я вкрай незадоволений, що міністр має двічі приїжджати на вокзал, двічі «насолоджуватися» його станом. Всі ці пояснення з розряду «у нас не виходить його привести до ладу» – це неприпустимо! Я хочу попередити керівництво Укрзалізниці, що ми проінспектуємо всі вокзали в Україні, а потім зайдемо до керівників Укрзалізниці додому і подивимось, як живуть вони, і порівняємо, наскільки це співвідноситься з тими умовами, в яких перебувають люди на вокзалі. Я думаю, що у них вдома більше порядку і зовсім інший стан санвузлів», - заявив урядовець.

Омелян нагадав, що Укрзалізницею передбачено 26 млрд гривень капітальних інвестицій.

«Одним із проектів якраз може стати ремонт вокзалу в Миколаєві. Але це має бути спільна робота Укрзалізниці, керівництва міста і очільника вокзалу. Вокзал - це обличчя міста, Миколаїв вже давно вимагає сучасної споруди, яка відповідатиме духу міста і матиме оптимальне функціональне навантаження», - підкреслив міністр.

За його словами, за рахунок того, що вдалося побороти корупційну складову у розподілі вагонного парку Укрзалізниці, компанія щомісяця додатково акумулює 300 млн грн, що за рік більше, ніж 3,5 млрд грн.

«Ми домовилися, що ці кошти підуть саме на інфраструктуру – на колію, на вокзали. Тому фінансування цього року буде», - додав очільник міністерства.

Як відомо, попередня інспекція міністра інфраструктури залізничного вокзалу у Миколаєві відбулася у липні 2017 року.

Читайте також: НАБУ розслідує незаконне збагачення депутата Ради Білоцерковця