новини

Знайшли чотири гранатомета: російські спецслужби готували збройну провокацію на Закарпатті

І гранатомети, гранати були в справному стані і готові до застосування.

Виявлені в Ужгороді гранатомети і протипіхотні гранати готувалися російською спецслужбою для збройної провокації в Закарпатті. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА, інформує «Є!», з посиланням на УНІАН.

Як повідомляється, в ніч на вівторок, 18 травня, в Ужгороді у мікрорайоні Радванка оперативники обласного управління СБУ у ході здійснення контррозвідувальних заходів виявили схрон з боєприпасами - чотири реактивних протитанкових гранатомети РПГ-22 і двадцять дві ручні протипіхотні гранати РГД-5 із запалом. І гранатомети, гранати були в справному стані і готові до застосування. 

"Вилучена зброя з боєприпасами має пряме відношення до 5-го розвідуправлінню ФСБ Росії, що працює в країнах колишнього СРСР, - заявляє Геннадій Москаль.

Цей арсенал припасли для збройної провокації у разі загострення ситуації в області, яку ФСБ вже роками готує. Факт вилучення зброї свідчить про те, що, незважаючи на постійні провали своїх спецоперацій на Закарпатті, ФСБ не залишає надії розхитати тут ситуацію, щоб повторити донбаський сценарій в найзахіднішій області України на кордоні з Євросоюзом".


Читайте також: Українські військові взяли під контроль населений пункт на Донбасі

18 травня 2018, 18:14

 

Loading...

До теми

Авторизація