новини

«Опозиційна платформа - За життя» Рабіновича впевнено тримається на перших рядках рейтингів, - опитування

На сьогодні 5-відсотковий бар'єр долають чотири партії.

«Опозиційна платформа - За життя» впевнено входить в трійку партій, які, згідно з даними соцопитувань, мають найбільш високий рейтинг. Про це йдеться в результатах соціологічного дослідження, проведеного Центром соціального інжинірингу «РАНД», передає «Є!»
Соціологи неодноразово відзначали, що партія Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука регулярно отримує високий рейтинг підтримки у населення і стабільно тримається в трійці лідерів за соцопитуваннями.

«На сьогодні 5-відсотковий бар'єр долають чотири партії: ВО «Батьківщина» (11,2%), БПП (9,8%), «Опозиційна платформа - За життя» (8,6%) і партія «Слуга народу».

На межі знаходяться Радикальна партія Олега Ляшка (4,6%) і «Громадянська позиція» (4,6%) », - йдеться в дослідженні.


Що стосується рейтингів кандидатів у президенти, то в трійку лідерів традиційно ввійшли Юлія Тимошенко з рейтингом 11,3%, Петро Порошенко, рейтинг якого склав 9,7% і Юрій Бойко, якого підтримують 8,1% респондентів.

«Опитування проводилося 9-18 січня 2019 року. В цілому було опитано 1200 респондентів у всіх областях України, не враховуючи окуповані території Донецької та Луганської областей, а також АР Крим. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,2%», - наголошується в результатах дослідження.

Нагадаємо, що раніше політрада «Опозиційної платформи - За життя» вирішила підтримати Юрія Бойка як кандидата в президенти України, тепер це рішення має затвердити з'їзд політсили.

Читайте також: Рабінович: Ми зупинимо грабіжницьку приватизацію і відродимо промислову міць України

21 січня 2019, 18:02

 

Loading...

До теми

Авторизація