новини

Винесено перший реальний вирок корупціонеру

Тюремний строк отримав колишній голова райміськадміністрації Одеської області.

Київський райсуд Одеси засудив до трьох років позбавлення волі колишнього голову Захарівської районної держадміністрації Одеської області Дмитра Франчука за нарахування собі премії в 65 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) у понеділок, 18 березня, передає   «Є!» із посиланням на Кореспондент

Так, встановлено, що обвинувачений підготував і самостійно підписав лист на ім'я колишнього голови Одеської обласної держадміністрації Михайла Саакашвілі для отримання погодження для нарахування йому надбавки за інтенсивність праці і виконання особливо важливої ​​роботи.  

Надалі, голова РДА усно звернувся до заступника голови Одеської ОДА з проханням поставити проміжну резолюцію в зазначеному листі.  

Незважаючи на те, що лист був підписаний заступником Одеської ОДА, його не зафіксували як вхідний документ і не направляли на розгляд губернатору.  

Не дивлячись на це, обвинувачений підписав розпорядження, яким призначив собі надбавки в розмірі 695% від посадового окладу.    

Суд, підтримавши позицію прокурора САП, визнав Франчука винним і засудив до 3 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в органах державної влади і місцевого самоврядування строком на 3 роки.

Окрім того було задоволено позов Захарівської РДА про стягнення з обвинуваченого 65 403 гривень на користь позивача.  

Франчук очолив Захарівську РДА у вересні 2015 року і був звільнений 3 лютого 2017 року.  

САП підкреслює, що це перший обвинувальний вирок у справах, які розслідували Спеціалізована антикорупційна прокуратура і Національне антикорупційне бюро.   

Читайте також: «Схеми»: Керівництво Академії аграрних наук дерибанить державну землю між родичами

18 березня 2019, 21:19

 

Loading...

До теми

Авторизація