новини

В Індонезії від перевтоми померли більше 90 членів виборчих комісій

Будіман запропонував виплатити сім'ям померлих та постраждалих компенсації в розмірі від 30 до 36 мільйонів індонезійських рупій (близько 2100-2500 доларів).

Щонайменше 91 член виборчих комісій помер і 374 потрапили в лікарню після загальних виборів в Індонезії, повідомляє місцеве видання Tempo. Раніше повідомлялося про 54 померлих і 32 госпіталізованих, інформує «Є!», з посиланням на meduza.io.

Як пише сінгапурський видання The Straits Times, голова Центральної виборчої комісії Індонезії Аріф Будіман заявив, що причиною більшості смертей стала перевтома при підрахунку голосів. Деякі члени виборчих комісій безупинно працювали більше доби.

Будіман запропонував виплатити сім'ям померлих та постраждалих компенсації в розмірі від 30 до 36 мільйонів індонезійських рупій (близько 2100-2500 доларів). Крім того, він пообіцяв знизити навантаження на членів виборчих комісій.

Також від перевтоми і пов'язаних з ним дорожніх аварій під час і після виборів померли 15 поліцейських по всій країні, пише агентство «Сіньхуа» з посиланням на поліцію Індонезії.

Президент Індонезії Джоко Відодо висловив співчуття сім'ям загиблих членів виборчих комісій і поліцейських. Він назвав їх «борцями за демократію».

Читайте також: Кравчук дав оцінку президентській діяльності Петра Порошенка

24 квітня 2019, 08:10

Loading...
Loading...

До теми