Суспільство
31 липня 2019
Я пам'ятник, чи що? Зеленського налякала його гіпсова копія (відео)
Президент у Черкасах відмовився прийняти у подарунок свою мініатюрну копію - гіпсовий бюст.
news-image

Володимир Зеленський відмовився від подарунку, який йому підготували журналісти у Черкасах, пише «Є!» з посиланням на РБК.

Володимир Зеленський у Черкасах відмовився прийняти у подарунок свою мініатюрну копію - гіпсовий бюст - від журналістів каналу 1+1. Президент України сказав, що він бачив цей "шедевр" у інтернеті. Але зізнався, гіпсовий сувенір йому не подобається.

"А де ви це взяли? Це ж жах! Я це побачив в інтернеті. Не треба мені це передавати. Навіщо мені? Що за культ? Президент - це не бюст, не портрет, це - людина", - сказав Зеленський.

23-сантиметровий бюст Зеленського в Україні почали продавати кілька днів тому. Його ціна становить близько двох тисяч гривень.Журналісти сказали, що бюст доволі схожий на президента. Але він не погодився з ними.

"Я що, пам'ятник, чи що?" - обурився гарант і попросив "більше не робити цього".

Автором "шедевру" являється фанатка Володимира Зеленського - Марія з Вінницької області. Цікаво, що спочатку жінка зліпила гіпсовий бюст для себе, однак, згодом зрозуміла, що інші також можуть захотіти мати такий витвір мистецтва.

Додамо, що Володимир Зеленський прилетів до Черкас на гелікоптері. Першим ділом президент побував на території місцевого аеропорту, де тривають роботи з реконструкції злітно-посадкової смуги.

Читайте також:В Україні почали продавати бюсти Зеленського