Світ
30 грудня 2019
У столиці Хорватії відкрили перший музей похмілля
У музеї зібрали сувеніри, пов'язані з 25 історіями новорічного похмілля.
news-image

У столиці Хорватії Загребі відкрили перший музей, присвячений похміллю. У ньому зібрали історії похмілля та предмети, які нагадують п'яні вечірки.

Про це передає Громадське.

Поки у музеї зібрали сувеніри, пов'язані з 25 історіями новорічного похмілля. Однак організатори запевнили, що невдовзі покажуть, наскільки алкоголь може бути небезпечним не тільки на новорічні свята.

Також відвідувачам пропонують скуштувати ракію, місцевий бренді, а також пограти в дартс зі спеціальними окулярами на носі, що імітують ефект сп'яніння.

Музей розповідає про деякі ночі між моментом, коли ви виходите з клубу, і моментом, коли прокидаєтеся», — пояснив один із засновників музею 24-річний Ріно Дубокович.

Хлопець зазначив, що серед експонатів опинилися дивні речі, з якими прокидалися пʼяні люди і які супроводжували їх вночі.

Відкрити музей Дубоковича та його подругу Роберту Мікеліч спонукала історія одного з їхніх друзів, який прокинувся після вечірки з велосипедною педаллю в кишені, не знаючи, як вона туди потрапила. Дубокович і Мікеліч зібрали у музей історії похмілля своїх друзів.

Засновники музею наголошують, що музей створили не для того, щоб прославляти п'яні вечірки, а навпаки, щоб показати до чого може довести алкоголь.

Раніше ми повідомляли про Новий рік-2020 за кордоном: де зустріти у Європі.