Події
5 березня 2020
Зеленський погрожував нардепу в Раді: ніколи зі мною не переходьте на особистості
Усі "родзинки" позачергового засідання Верховної Ради.
news-image

Володимир Зеленський посварився з Олексієм Гончаренком на позачерговому засіданні Ради після голосування за нового прем'єр-міністра України, яким став Денис Шмигаль.

Як стало відомо Styler, відразу після того, як народні депутати в чисельності 291 особи проголосували за новий Кабмін і його главу, президент України пішов до місць, де розташовується фракція партії "Європейська солідарність". Там Зеленський на підвищених тонах поговорив з нардепом Гончаренком.

Судячи з усього, Володимиру Олександровичу не сподобалося те, як соратник Порошенка звертався в його сторону з трибуни Ради під час свого спічу. Нагадаємо, що Гончаренко заявив під час свого дуже емоційного виступу наступне: "Я ніяк не міг зрозуміти, хто це виступає - Голобородько чи Зеленський?"

Якщо Голобородько, то в кінці повинен був з'явитися автомат. А якщо Зеленський - то до кого ви зверталися? Це ви привели цей уряд до влади... Це ви винні, що така діра в бюджеті. Це ви винні в тому, що на митниці збирають лайки і хабарі замість того, щоб збирати гроші до бюджету. Це ви винні, що ваші депутати пропонують продати собаку, щоб заплатити за газ. Це ви ввели сюди ґвалтівника, який продовжує сидіти тут і якого ви обіцяли забрати... І тому ваш виступ повинен був завершитися наступним: "Я винен перед народом України", - звернувся Гончаренко до президента.

Емоційний виступ Гончаренка, де він образив Зеленського

Нардеп Володимир Ар'єв у своєму Twitter написав наступне:

Зеленський тільки що прийшов до сектору Європейської Солідарності особисто загрожувати Олексію Гончаренку: "Ніколи зі мною не переходьте на особистості". Питання - а то що?"

Ходять також чутки, що Зеленський в пориві емоцій послав Гончаренко на три букви. Але ця інформація не підтверджена.

Трохи пізніше Гончаренко розкрив всі деталі свого особистого розмови з Зеленським.

Я до цього ставлюся філософськи. Сьогодні Володимир Олександрович став самим головним опозиціонером в країні. Всій владі зелених потрібно йти. Ось просто бути чесними з собою - взяти і піти. На жаль, він забув про себе. Що він їх і привів. А особистості, Володимир Олександрович, вони якраз і стають політиками. Не персонажі серіалів, а тільки особистості. І якщо ви хочете залишитись в історії України - Президентом, то вам доведеться стати цією особистістю, а не продовжувати бути героєм серіалу. Притому, посереднього", - написав Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

В свою чергу, Денис Шмигаль в Раді отримав кота в мішку. Оригінальний "подарунок" кандидатові на посаду прем'єр-міністра України під час позачергового засідання Ради піднесла народний депутат від партії "Голос" Юлія Клименко.

Шмигалю подарували кота в мішку. У прямому сенсі (фото)

Під час свого виступу з трибуни парламенту депутат зазначила, що існує загроза того, що новий Кабмін буде "міні-урядом Януковича". Також Клименко підкреслила, що українцям і нардепам "слуги народу" пропонують голосувати за "кота в мішку".

Також поспілкувалися в президії Верховної Ради і потиснули один одному руки президент Володимир Зеленський і його попередник, лідер опозиційної партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко. 

Коротка розмова між президентами відбулася перед голосуванням за членів уряду.

Першим руку подав п'ятий президент.

На изображении может находиться: 1 человек

Читайте також:Юлія Клименко: «Більшість запропонованих кандидатур в оновлений Кабмін мають сумнівну репутацію»