Політика
22 квітня 2020
Зеленський: склад уряду буде змінюватися, поки не стане ідеальним
Зеленський має намір і надалі впливати на склад уряду.
news-image

Склад уряду України буде змінюватися до тих пір, поки не стане ідеальним. Про це Зеленський сказав у документальному фільмі "Рік президентства Зеленського".

Зеленський в черговий раз підкреслив, що у владі більше немає недоторканних.

Це стосується і уряду... Хтось скаже, уряд - це уряд, ним керує прем'єр-міністр. Але я впевнений, що президент має за цим стежити. Якщо якийсь міністр завалив роботу і не може виконувати свої обов'язки, я як президент буду впливати, буду робити все, щоб того чи іншого міністра міняли на іншого. І будемо ми це робити до того моменту, поки не зробимо ідеальний уряд", - заявив він.

Зеленський також заявив, що судову систему в Україні потрібно повністю перезавантажити. За його словами, за попередні роки в країні вибудувалася несправедлива судова система, яка працює професійно, "але в іншу сторону".

Тому ми її хотіли перезавантажити. Судову реформу підготували. Складно. Ми це зробимо", - заявив президент.

Зазначимо, політичний блогер Сергій Савінцев пропонує пригадати, чим запам'ятався перший рік президентства Зеленського.

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі заявив, що отримав від президента України Володимира Зеленського пропозицію стати віце-прем'єром України з реформ. 

Також Україна вперше з 2009 року увійшла в сотню «Індексу свободи преси» від організації «Репортери без кордонів». Країна піднялася на шість позицій – на 96 місце.

Читайте також:Судовий контроль під час карантину: Зеленський підписав важливий закон