Події
29 квітня 2020
У Житомирській області від COVID-19 помер 18-річний юнак
Смерть настала від кровотечі на фоні тромбозу, яку зумовив коронавірус.
news-image

Сьогодні, 29 квітня, на Житомирщині зафіксовані ще два летальних випадки від коронавірусної інфекції. Від цього захворювання помер житель Житомирського району та житель Попільнянського району. Обидва чоловіки були на лікуванні у Житомирській центральній районній лікарні. Загалом в області від ускладнень, спричинених COVID-19, померли 10 жителів.

Про це повідомила заступниця голови ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо ситуації з коронавірусної інфекцією на території області.

Читайте також:У Дніпрі зафіксували другу смерть через коронавірус

Всього на Житомирщині станом на 29 квітня 2020 року зареєстровано 357 осіб з коронавірусом. За останню добу (28 квітня – ред.) виявили тільки три нові випадки цього захворювання. На жаль, сьогодні в області зафіксовані ще два летальні випадки від коронавірусної інфекції. Це 18-річний та 85-річний чоловіки», – зазначила Наталія Остапченко.

На жаль, внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19, 29 квітня помер 85-річний житель с. Піски Житомирського району, діагноз якого був встановлений 20 квітня. Цього ж дня помер від ускладнень, які виникли через інфікування коронавірусом, 18-річний житель Попільнянського району. У першому випадку смерть настала від пневмонії, у другому – від кровотечі на фоні тромбозу.

Керівництво області висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Нагадаємо, в Україні уже 1976 медичних працівників, а також 672 дитини заразились коронавірусом.

Як стало відомо, у Дніпрі розвісили оголошення на будинках, де живуть люди з підозрою на COVID-19.

Окрім того, київська влада підготувала план першого етапу послаблення обмежувальних заходів у столиці.

Також ми писали, що уже до кінця року Україна може зіткнутися з новою загрозою – спалахами кору, кашлюку та інших хвороб, від яких необхідно робити щеплення. Річ у тім, що через карантин зупинилася прищеплювальна кампанія.

Читайте також:Мер Львова просить дозволити торгувати продуктами на ринку