Події
28 травня 2020
Харків отримав всі 57 тролейбусів “Богдан”
Компанія виконала умови достроково та поставила всі тролейбуси з випередженням графіку.
news-image

«Богдан Моторс» виконав умови договору і поставив до Харкова всі 57 тролейбусів «Богдан Т70117», договір на які був укладений в лютому 2019 року. Компанія виконала умови достроково та поставила всі тролейбуси з випередженням графіку.

Про це повідомлено на сторінці підприємства у facebook.

Перші тролейбуси «Богдан Т70117» з отриманих 57 одиниць вийшли на лінію в Харкові у липні 2019 року. Перед виїздом на лінію відбулася урочиста презентація перших двох тролейбусів, придбаних в рамках угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку. Тролейбуси створені з врахуванням усіх наявних вимог до електротранспорту в Україні – мають низьку підлогу та автономний хід.

Нагадаємо, що нещодавно «Луцький автоскладальний завод №1» виграв ще один тендер в Харкові на 49 тролейбусів. Крім того «Богдан» співпрацює з органами місцевого самоврядування у рамках проєкту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Раніше повідомляли, що у Чернівцях почали тестувати нові тролейбуси Дніпро Т203 на автономному ходу, які курсують в мікрорайони, де поки відсутня система тролейбусних електроліній.

Зазначимо, ВАТ "Укрзалізниця" готові до відновлення пасажирських перевезень.

Читайте також:У Київській області з 26 травня ослаблюють карантин