Досьє Клюєв Андрій Петрович

Євросоюз змінює правила подорожей до Шенгену

Відповідні пропозиції мають оприлюднити сьогодні.

У Європейському Союзі представлять новий порядок короткострокових подорожей до Шенгенської зони для громадян, які мають безвізовий режим. Відповідні пропозиції оприлюднить у середу Єврокомісія, повідомляє Укрінформу, передає «Є!»

Йдеться про Європейську інформаційну систему авторизації подорожей до країн Євросоюзу та Шенгенської зони (ETIAS).

За даними джерел у керівних інституціях ЄС, подорожуючі особи повинні будуть завчасно повідомити онлайн свої персональні дані, а також сплатити 5 євро за безвізовий перетин кордону.

Слід зазначити, що аналогічна система у США (ESTA) вимагає 14 доларів (12,5 євро).

ДОПОВНЕНО:

Європейська комісія презентувала нову Європейську систему інформації та авторизації подорожей (ETIAS), яка передбачає онлайн-реєстрацію та сплату за в’їзд до Шенгенської зони для негромадян ЄС, які мають право безвізового в’їзду. Про це йдеться у заяві Єврокомісії, повідомила Європейська правда.

Особа, яка подорожуватиме до Шенгену, має заповнити форму і вказати тільки дійсний проїзний документ (паспорт). Заявка буде дійсна протягом п'яти років і для багаторазових подорожей.

Візовий збір у розмірі 5 євро буде застосовуватися до всіх заявників віком старше 18 років.

ETIAS буде збирати інформацію про всіх тих, хто подорожує без віз до ЄС, що дозволить заздалегідь уникати нелегальної міграції та перевірок безпеки.

Ми повинні знати, хто перетинає наші кордони. Ми пропонуємо автоматизовану систему, щоб визначати, кому буде дозволено їздити в Європу. Так ми будемо знати, хто подорожує по Європі, перш ніж вони навіть приїдуть сюди, - сказав президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

У Єврокомісії вважають, що система сприятиме більш ефективному управлінню зовнішніми кордонами і поліпшить внутрішню безпеку, і в той же час сприятиме легальним подорожам в Шенгені.

Безпека наших кордонів і захист наших громадян є нашим першочерговим завданням. ETIAS буде закривати інформаційний пробіл шляхом перехресної перевірки візи заявників у всіх інших системах, - сказав перший віце-президент Франс Тіммерманс.
Читайте також: Рада закликала Євросоюз надати безвіз Україні
Читайте також: У Криму прокоментували резолюцію ООН та закликали засудити Чубарова та Джемілєва
Читайте також: Кого в Україні визнано «Жінкою ІІІ тисячоліття»? (список, фото)
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 03:41
На Дніпропетровщині в ДТП загинув депутат Сергій Лященко
Сьогодні о 02:42
На Сумщині дитина повісилась через крадіжку в супермаркеті
Сьогодні о 02:08
Савченко відвідала полонених у Донецьку: розповіла про стан камер
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
Досьє Яценюк Арсеній Петрович

51730 dd16 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Кордон межа, границя, гряниця, рубіж, граница Єс візи Україна Украина, Ukraine 51730 dd16 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Rjhljy vt;f? uhfybwz? uhzybwz? he,s;? uhfybwf Єc dspb Erhf]yf Erhfbyf? Ukraine 51730 dd16 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Кордон ьежа, границя, гряниця, рубыж, граница Єс вызи Украъна Украина, Ukraine