Досьє Савченко Надія Вікторівна

Петро Порошенко вручив ключі від квартир родинам миколаївських ветеранів АТО ( фото. відео)

«Мій обов'язок - піклуватись про своїх воїнів».

Під час свого візиту до Миколаєва Петро Порошенко вручив ключі від квартир 15 родинам миколаївських ветеранів АТО, передає «Є!», посилаючись на Свідок.

Українські воїни одні з кращих воїнів, яких ми бачили у житті, - так відгукувались про миколаївських морпіхів  американські сенатори, які приїхали разом з Петром Порошенком ознайомитись із ситуацією на фронті на передову під Широкіно напередодні Нового року. Почути це з їхніх вуст, було неочікувано, - зазначив український Президент.

П.П.: В цих умовах, а температура була -22, вночі, за півтора кілометра від ворога, вони так співали український гімн, вони так люблять Батьківщину, в них так горять очі, вони так пишаються званням українського морпіха, українського військовослужбовця і українського громадянина. Я дуже дякую їм, я дуже дякую ветеранам АТО, які разом з намми сьогодні тут.

Особливо відзначив Президент, роботу з військовослужбовцями, яку проводить на Миколаївщині губернатор Олексій Савченко.

П.П.: Коли в жовтні я підписував указ про призначення головою обласної державної адміністрації, я сказав, що одним з перших пріоритетів має бути робота з ветеранами антитерористичної операції. Він особисто знає це на власному досвіді. Тоді він мені пообіцяв, що зробить все можливе, щоб розчистити чергу для ветеранів АТО. Ми розчистили чесно і прозоро.

Нещодавно декілька днів тому, мною підписаний закон, який дає право ветеранам АТО отримувати пенсію, - відзначив Президент. І в майбутньому гарант пообіцяв незважаючи на обмеженість бюджетних ресурсів забеспечити гідне життя кращим громадянам України, якими є українські воїни.

П.П.: Для мене особисто велика честь висловити слова щирої вдячності і визнання ветеранам АТО. І це обов'язок держави і мій обов'язок, як Президента і верховного головнокомандувача піклуватись про своїх воїнів. Воїнів які ризикуючи життям захистили і продовжують захищати зараз в ці хвилини мир, спокій, мирну працю. 

24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 03:41
На Дніпропетровщині в ДТП загинув депутат Сергій Лященко
Сьогодні о 02:42
На Сумщині дитина повісилась через крадіжку в супермаркеті
Сьогодні о 02:08
Савченко відвідала полонених у Донецьку: розповіла про стан камер
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
Досьє Джон Маккейн (John

54930 dd12 mm01 yy2017 2017 январь січень зима видео відео фото галерея Петро Порошенко Петр , Petr Poroshenko, президент, ветерани АТО квартири 54930 dd12 mm01 yy2017 2017 zydfhm csxtym pbvf dbltj dsltj ajnj ufkthtz Gtnhj Gjhjityrj Gtnh ? Petr Poroshenko? ghtpbltyn? dtnthfyb FNJ rdfhnbhb 54930 dd12 mm01 yy2017 2017 январь сычень зиьа видео выдео фото галерея Петро Порошенко Петр , Petr Poroshenko, президент, ветерани АТО квартири