Суспільство
16 червня 2020
За червоні покажчики повороту почали штрафувати на 425 грн
Якщо у вашого автомобіля покажчики повороту не жовтого, а червоного кольору, то правоохоронці можуть в будь-який момент вас оштрафувати.
news-image

Українські автомобілісти не звертають уваги на те, якого кольору покажчики поворотів їх автомобілів. І дарма, повідомляє antikor.

Компанія "Дорожній адвокат" стверджує, що поліція може оштрафувати за "нестатутний" колір цих елементів.

Три роки тому в нашій країні вступили в силу правила, згідно з якими передні і задні покажчики поворотів повинні бути тільки жовтого кольору. Кодекс про адміністративні правопорушення передбачає штраф у розмірі 425 грн за неправильні попереджувальні сигнали. А покажчики поворотів по ПДР якраз і є попереджувальними сигналами.

Тобто якщо у вашого автомобіля покажчики повороту не жовтого, а червоного кольору, то правоохоронці можуть в будь-який момент вас оштрафувати. І суд з ними повністю погодиться.

Тим часом, за українськими дорогами їздить велика кількість машин з "нестатутними" покажчиками поворотів. Найчастіше це авто, які були зроблені в США (або для американського ринку), адже там червоні покажчики поворотів - норма. До речі, в США дозволені ці елементи і жовтого кольору.

Юристи рекомендують перевірити, якого кольору покажчики поворотів на вашому автомобілі. І якщо вони червоного кольору, то краще замінити їх на ті, які мають жовтий колір.

Нагадаємо, у Києві один і той самий автомобіль перевищив швидкість 12 разів за добу.

Також повідомляли, що Зеленського оштрафували за порушення карантину в Хмельницькому.

Читайте також:Реальна вартість прожиткового мінімуму становить 4,2-4,3 тис. грн - міністр соцполітики Лазебна