Події
30 липня 2020
Мітинг громадських організацій проти корупції у владі Києва
Кореспондент інфопростору «Є!» перебуває біля Київської міської ради і проводить пряму трансляцію мітингу.
news-image

Кореспондент інфопростору «Є!» перебуває біля Київської міської ради і проводить пряму трансляцію мітингу громадських організацій проти корупції у владі Києва .

Анонсувала акцію політична партія "Свобода" і закликала підтримати новий генплан Києва, який будуть диктувати кияни, а не корупціонери. Свобода стверджує що теперішній генплан не в інтересах киян і є корупційний. 

Сьогодні тут багато акцій протесту. Протестують також інвестори  "Аркади".  

Людей на акції стає все більше. 

Всі акції під КМДА налаштовані проти мера столиці Кличка. всі звинувачуть його у корупційних зв'язках з Комарницьким. Кажуть, що в них спільні корупційні схеми пов'язані з незаконними хаотичними забудовами столиці. 

Сьогодні в КМДА будуть приймати буже багато важливих рішень, тому люди приходять і висловлюють свій протест проти забудов і генплану. 

Активісти кажуть, що проти посадовців порушено кримінальні справи, але вони й надалі проводять розкрадання бюджету киян.

Активісти запитують чому корупціонерів не звільняють? Бюджет міста Київ не для корупціонерів і не для офшорів, стверджують вони.

Лідер ГО "Стоп саввіллю" Сергій Северин розповів про корупційні схеми в КМДА  нашому журналісту. 

"Аркада" протестує дуже голосно, тому майже не чути спікерів, що виступають. Звучать фамілії Кличко, Столар, Тищенко, Комарницький, Зубик, Кучер... Всіх цих посадовців активісти звинувачують в корупції та розкраданні бюджетних коштів.

Дуже гучно і гаряче сьогодні на акції протесту. 

Сутичок наразі не спостерігаємо, є незначні словесні перепалки. 

Активісти "Аркади" проводять флешмоб перед вікнами де проходить засідання КМДА. Звучить 

Це вже не перша акція протесту проти корупції в КМДА.

 Між двома активістами різних акцій протесту відбуваються словесні перепалки. Присутня поліція діалогу. 

Поліція втрутилась і конфлікт вичерпано. 

Активісти ще раз наголошують, що якщо Кличко не помічає тієї будівельної мафії, яка відбувається в Києві, значить він пов'язаний з корупціонерами і вони співпрацюють. 

 Вчора проходив протест Мостобуду під Апеляційним судом. Пряма трансляція

Також повідомляли про акцію: Сивохо проти ветеранів. Засідання Печерського суду. Пряма трансляція

Раніше також під Офісом Президента України проходила протестна акція "Ні – роззброєнню армії". Ми проводили пряму трансляцію.

Читайте також:Ігор Мірошниченко: «Є групи кримінальних елементів, які залякують «Благоустрій», і «Благоустрою» не допомагає поліція»