Світ
11 серпня 2020
Путін заявив, що зробив першу у світі вакцину від COVID-19 і випробував на доньці
За словами Путіна, сьогодні вранці вперше у світі зареєстрована вакцина проти нової коронавірусної інфекції.
news-image

Президент Росії Володимир Путін заявив, що в РФ зареєстрували першу у світі вакцину від COVID-19 і його донька уже зробила щеплення. Про це пише Українська Правда.

Наскільки мені відомо, сьогодні вранці вперше у світі зареєстрована вакцина проти нової коронавірусної інфекції", - повідомив Путін.

Він додав, що щеплення від COVID-19 зробила одна з його дочок, але не уточнив про яку саме з двох його доньок йдеться. 

Він також заявив, що вакцинація в Росії має бути добровільною. За його словами, вакцина "пройшла всі необхідні перевірки" і "працює досить ефективно, формує імунітет стійкий".

Як ми писали, вакцина проти коронавірусу може бути готова до кінця року - єврокомісар. Минулого тижня міністр охорони здоров'я Італії Роберто Сперанца зробив аналогічний прогноз.

Також ми повідомляли, що Британія підписала угоду на 60 мільйонів доз потенційної вакцини від коронавірусу. Вакцинація повинна початися вже в першій половині наступного року, заявили в Міністерстві у справах бізнесу, енергетики і промислової стратегії.

Нагадаємо, вакцина від коронавірусу може з’явитися в середині 2021 року, - ВООЗ. На цей час понад 20 потенційних вакцин перебувають на стадії клінічних випробувань.

Читайте також:Названо найсприятливіше місце для поширення COVID-19