Суспільство
16 листопада 2020
Зеленському варто лікувати коронавірус не в «Феофанії», а в звичайній міській лікарні, - лікар-епідеміолог
А ось 60-річний лікар в одному з обласних міст, змушений лежати в коридорі, тому що в палатах уже не залишилося вільних місць.
news-image

Президентові України Володимиру Зеленському варто лікувати коронавірус не в лікарні "Феофанія", а в звичайній міській лікарні, щоб особисто переконатися в тому, які умови там створені для хворих.

Таку заяву в коментарі OBOZREVATEL зробив лікар-епідеміолог, голова ГО "Інфекційний контроль" Андрій Александрін. 

Він записує свої відосики з "Феофанії", сидить у шикарних умовах. Ні, друже, так не повинно бути! Давай, будь ласка, по швидкій у звичайну лікарню. Тоді подивимося, як ти будеш нормально почуватися і говорити всім "спасибі", – сказав медик.

У цьому контексті він розповів про те, що його знайомий, 60-річний завідувач хірургічного відділення в одному з обласних міст, змушений лежати в лікарняному коридорі, тому що в палатах уже не залишилося вільних місць.

Він захворів на коронавірус і лежить у лікарні в коридорі. Він розповів мені, що був радий тому, що зміг без черги сходити в туалет по великому. Йому не довелося стояти півтори години в черзі, як було до цього. Він заслужена людина, медик, і він лікується в таких умовах", – наголосив Александрін.

Він також звернув увагу на те, що президент Зеленський публічно демонструє ігнорування інфекційної безпеки.

Коли ВООЗ говорить про те, що, перед тим, як впроваджувати програми з інфекційної безпеки, потрібно мати прихильність керівництва, президент демонструє нам відсутність такої прихильності. Коли він виступає без маски на пресконференції в Луганській області в оточенні величезної кількості людей, а буквально через кілька годин усі ЗМІ облітає інформація, що в нього підтверджений COVID-19", – заявив лікар.

Нагадаємо, бізнесмен Олег Гороховський описав як виглядає Відень під час карантину та як дотримуються жителі столиці Австрії встановлених вимог. Відень порожній. Хоча, мабуть, це неточний опис - Відень повністю вимер, так буде точніше.

Як стало відомо, Євген Істребін констатує, що "Україна вийшла на перше місце в Європі за кількістю госпіталізованих пацієнтів з діагнозом Ковід". У той час як в Європі посилюють протиепідемічні обмеження, наші політики відкривають кінотеатри, автостанції, знімають масу обмежень

Також раніше ми писали, що для тих, хто до цих пір в "танку" і не вірить в статистику по захворюваності на Covid, політтехнолог Олександр Кондратенко розповів у Фейсбук, яка насправді ситуація із госпіталізацією та лікуванням коронавірусу у столичних лікарнях на прикладі своєї мами.