В Україні починають тестувати електронні журнали та щоденники
Доступ до е-журналів та е-щоденників відбуватиметься за допомогою платформи.
news-image
Міністерство освіти та науки запроваджує дослідну експлуатацію програмного модуля електронних щоденників та журналів закладів загальної середньої освіти.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу Міністерства освіти та науки, про це сказав міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Це державна розробка, над якою працювала команда Міністерства освіти і науки України. Е-журнал є однією з частин автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту (АІКОМ), розробленого на базі Інституту освітньої аналітики. Використання е-журналів і е-щоденників скоротить обсяг бюрократичної роботи. Також сервіс буде адаптовано до роботи з будь-яких гаджетів», – зазначив Шкарлет.

Доступ до е-журналів та е-щоденників відбуватиметься за допомогою платформи.

Наразі протестовано інтерфейс, через який можна буде отримати доступ до різних сторінок: дані про учнів, розкладу уроків, списків відвідування, домашніх завдань тощо. Вся інформація буде заповнюватися вчителями, а за допомогою логіна й пароля батьки й учні зможуть отримати до неї доступ.

Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту (АІКОМ), на базі якого працюватимуть електронні журнали та щоденники, має комплексну систему захисту інформації (КСЗІ) та відповідний сертифікат Державної служби спеціального зв'язку. Всі дані ретельно захищені, а доступ до них розмежовано відповідно до повноважень відповідальних працівників.

Раніше повідомляли про протест: «Стоп Шкарлет — не дамо вбити освіту!» Пряма трансляція.

Цікаво почитати: Між першим і другим читанням з освітньої субвенції “зникли” майже 3 мільярди гривень – Наталія Піпа.

Читайте також:Студенти вимагають від Зеленського звільнити Шкарлета. Пряма трансляція