Україна просить Польщу розширити трансляцію телеканалів на її територію
На сьогодні в Україні транслюють чотири польські телеканали.
news-image

Київ хоче, аби Польща збільшила своє мас-медійне мовлення на терені України. Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення попросила свого польського відповідника підтримати ідею розширення списку телевізійних каналів, які можна буде дивитися в Україні, передає «Є!» із посиланням на Радіо Польща.

В опублікованій Радою заяві наголошується, що це відповідь на численні заклики власників телевізійних мереж, які хотіли б транслювати сигнали польських каналів в Україні.

Листа на цю тему передали голові Крайової ради з питань телебачення і радіомовлення Польщі (KRRiT – Krajowa Rada Telefonii i Telewizji) Янові Дворакові. У Раді аргументували це тим, що нині в Україні можна дивитися лише чотири польські канали: TV Polonia, TVP Info, TVP Historia і TVP Kultura.

Беручи до уваги зацікавлення українських дистриб’юторів, котрі мають бажання транслювати польські телеканали, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення просить KRRiT про всебічну підтримку в реалізації цієї ініціативи. Українська сторона зі свого боку запевняє (…), що вона у найкоротший термін вирішить усі питання, необхідні для розширення вищезгаданого списку телеканалів, - ідеться у повідомленні.
Читайте також: «Національний рух» Польщі хоче збудувати стіну на польсько-українському кордоні