Війна
19 жовтня 2019
Бойовики не пустили спостерігачів ОБСЄ до своїх блокпостів
Причиною відмови бойовики назвали “небезпечні умови”.
news-image

Бойовики на території Донецької області біля тимчасово окупованих населених пунктів Заїченко та Новоазовськ, на вихідних не пустили до своїх блокпостах спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ ОБСЄ), повідомляє «Є!» з посиланням на bykvu.com.

Про це повідомили в звіті місії. У повідомленні сказано, що 16 і 17 листопада, на блокпості на північ від населеного пункту Заїченко бойовики відмовили патрулям місії в проїзді на південь до населеного пункту Саханка, а також на захід до населеного пункту Пікуза.

Причиною відмови бойовики назвали “небезпечні умови”.

Вони посилалися на те, що на території, куди хочуть потрапити спостерігачі, нібито “тривають роботи з розмінування”.

Аналогічна ситуація повторилася на блокпості на північ від населеного пункту Новоазовськ. Там спостерігачам ОБСЄ відмовили через те, що нібито на тій території “йдуть навчання”.

Крім цього, 17 листопада на блокпості біля Горлівки спостерігачам проїзд все ж дозволили, але тільки після проведення огляду багажників автомобілів СММ.

Раніше народний депутат від фракції партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що вибори на окупованих територіях Донбасу потрібно проводити після реінтеграції місцевих жителів. 1 жовтня президент Володимир Зеленський заявив, що українська делегація на переговорах Тристоронньої контактної групи затвердила текст “формули Штайнмаєра” про проведення місцевих виборів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей і отримання регіоном особливого статусу.