Світ
25 березня 2020
Мені дуже пощастило: «пацієнт №1», якого виписали з лікарні в Італії
В італійській Павії виписали 38-річного мешканця містечка Кодоньо, так званого "пацієнта №1", з якого почався локальний спалах коронавірусу в Ломбардії.
news-image

З лікарні "Сан Маттео" в італійській Павії  виписали 38-річного мешканця містечка Кодоньо, так званого "пацієнта №1", з якого почався локальний спалах коронавірусу в Ломбардії.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Ansa.

Маттіа, так звати чоловіка, увечері 19 лютого був госпіталізований в лікарню міста Лодіджано, а потім переміщений у вкрай важкому стані в реанімацію лікарні Павії.

9 березня він почав дихати самостійно.

Після своєї виписки з лікарні чоловік записав аудіозвернення, у якому закликав людей залишатися вдома, щоб запобігти поширенню інфекції.
Важко сказати, що зі мною сталося, я пам'ятаю госпіталізацію, я був 18 днів в реанімації, а потім в інфекційному відділенні, де я почав контактувати з реальним світом і робити найкраще: знову самостійно дихати", – розповів Маттіа.
Профілактика необхідна для того, щоб не поширювати інфекцію. Мені дуже пощастило, що мене вилікували" - додав він.

Порадивши людям не виходити з дому, він попросив поважати його особисте життя: 

Я хочу забути цей трагічний досвід і повернутися до нормального життя".

Чоловік очікує народження дитини протягом декількох найближчих днів. Минулого тижня італійські ЗМІ повідомили про смерть його батька, який жив в одному з міст Ломбардії, які на початку опинилися в центрі епідемії.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп в рамках брифінгу в Білому домі заявив, що рішення, коли відновиться робота підприємств в умовах спалаху нового коронавірусу, влада країни прийме на початку наступного тижня

Читайте також:Майже 20% населення Землі перебуває в ізоляції для стримування поширення коронавірусу