Київ
2 листопада 2020
Близько 30% столичних ОСББ та кооперативів досі не подали заявки на опалення
В КМДА запевнили, що «Київтеплоенерго» у повному обсязі виконало письмові заявки щодо підключення до теплопостачання об’єктів соціальної сфери.
news-image
Станом на 2 листопада лише 66% будинків - ОСББ, ЖБК, відомчих та інших - підключені до теплопостачання, а решта досі не подали заявки КП «Київтеплоенерго».

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Підключення зазначених житлових будівель здійснюється винятково на основі заявок органів правлінь чи обслуговуючих організацій", - зауважили в КМДА.

При цьому в КМДА запевнили, що «Київтеплоенерго» у повному обсязі виконало письмові заявки щодо підключення до теплопостачання об’єктів соціальної сфери. Станом на ранок 2 листопада тепло отримали 99,4% (525) дитсадків, 98,8% (319) лікувальних закладів, 99,3% (444) шкіл.

Також до системи опалення у столиці підключили всі будинки, якими управляють комунальні підприємства – керуючі компанії районів міста.

Наразі «Київтеплоенерго» працює над оперативним усуненням аварійних ситуацій, що виникли під час запуску. У цілодобовому режимі працюють 35 спецбригад підприємства. З початку опалювального сезону вони усунули 900 пошкоджень теплових мереж", - розповіли у КМДА.

Як повідомлялося, Київ із 16 жовтня розпочав опалювальний сезон. 25 жовтня у Києві розпочався опалювальний сезон для житлового сектора.

Також повідомляли, що винуватця ДТП під Києвом, в якій влітку загинула майже вся родина, засудили до 10 років в'язниці.

Радимо почитати: Вікторія Сюмар: «Чоловік в 42 вирішив, що «він не лох» і може керувати державою».

Читайте також:У серпні подорожчав газ для населення